Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 5 iul 2026

REAL WELLFARE SER S.R.L.

REAL WELLFARE SER S.R.L. (CUI 47914586) este o firmă din Bacău, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4619. Date oficiale ANAF.

CAEN:4619

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre REAL WELLFARE SER S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are REAL WELLFARE SER S.R.L.?

Denumire
REAL WELLFARE SER S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
30 martie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4619)?

CAEN

4619

CAEN Rev. 22008-2023

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

REAL WELLFARE SER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 47914586. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 martie 2023, sub numărul J04/561/2023. Sediul social este în Bacău.

Codul CAEN principal este 4619, corespunzând activității „intermedieri în comerțul cu produse diverse". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, REAL WELLFARE SER S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Banca Naţională, Nr. 46

Mun. Bacău · Bacău · Cod poștal 600202

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma REAL WELLFARE SER S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei REAL WELLFARE SER S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

238.617 RON

217.5%

Profit net 2025

102.091 RON

Marjă 42.8%

638.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

7.989 RON

17.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
079.539159.078238.617202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru REAL WELLFARE SER S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025238.617 RON102.091 RON
202475.160 RON13.824 RON
2023120.065 RON86.459 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:110.328 RON
Stocuri
Creante57.885 RON
Casa şi conturi la bănci52.443 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII7.989 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:102.339 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta238.617 RON
VENITURI TOTALE238.617 RON
CHELTUIELI TOTALE134.138 RON
Profit brut104.479 RON
Pierdere bruta
Profit net102.091 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

REAL WELLFARE SER S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 238.617 RON, în creștere cu 217.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 102.091 RON (marjă 42.8%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 7.989 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este REAL WELLFARE SER S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. REAL WELLFARE SER S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Banca Naţională, Nr. 46, Mun. Bacău, Bacău, cod poștal 600202.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru REAL WELLFARE SER S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre REAL WELLFARE SER S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bacău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC