Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 31 iul 2026

MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.

MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. (CUI 47789726) este o firmă din Olt, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4776. Date oficiale ANAF.

CAEN:4776

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.?

Denumire
MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
10 martie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4776)?

CAEN

4776

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 47789726. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2023, sub numărul J28/239/2023. Sediul social este în Olt.

Codul CAEN principal este 4776, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Teiului, Nr. 6

Sat Găneasa Com. Găneasa · Olt · Cod poștal 237185

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.. Anterior, firma s-a numit SC MAGAZIN SPECIALIZAT PASARI&ANIMALE SRL (2023–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

267.986 RON

10.3%

Profit net 2025

17.638 RON

Marjă 6.6%

488.7%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

43.217 RON

46.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
099.586199.172298.758202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025267.986 RON17.638 RON
2024298.758 RON2.996 RON
2023236.190 RON2.035 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:61.109 RON
Stocuri34.346 RON
Creante5.000 RON
Casa şi conturi la bănci21.763 RON
CHELTUIELI IN AVANS4.977 RON
DATORII43.217 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:22.869 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta267.986 RON
VENITURI TOTALE327.029 RON
CHELTUIELI TOTALE304.857 RON
Profit brut22.172 RON
Pierdere bruta
Profit net17.638 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 267.986 RON, în scădere cu 10.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 17.638 RON (marjă 6.6%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 43.217 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Teiului, Nr. 6, Sat Găneasa Com. Găneasa, Olt, cod poștal 237185.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MAGAZIN SPECIALIZAT PĂSĂRI & ANIMALE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Olt

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC