Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

MANCIU EXPRESTOUR S.R.L.

MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. (CUI 47343820) este o firmă din Caraş-Severin, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4711. Date oficiale ANAF.

CAEN:4711

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MANCIU EXPRESTOUR S.R.L.?

Denumire
MANCIU EXPRESTOUR S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
20 decembrie 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4711)?

CAEN

4711

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 47343820. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 2022, sub numărul J2022000926119. Sediul social este în Caraş-Severin.

Codul CAEN principal este 4711, corespunzând activității „comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

DOCLIN, Nr. 87

Sat Doclin Com. Doclin · Caraş-Severin · Cod poștal 327175

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei MANCIU EXPRESTOUR S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

138.514 RON

44.2%

Profit net 2025

-45.888 RON

Pierdere

61.0%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

728.132 RON

420.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-45.88815.57977.047138.514202220232025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025138.514 RON-45.888 RON
2024Bilanț nedepus pentru acest an
202396.089 RON-28.503 RON
2022-694 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL30.258 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:546.897 RON
Stocuri536.347 RON
Creante1.154 RON
Casa şi conturi la bănci9.396 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII728.132 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-150.977 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta138.514 RON
VENITURI TOTALE138.630 RON
CHELTUIELI TOTALE184.518 RON
Profit brut
Pierdere bruta45.888 RON
Profit net
Pierdere neta45.888 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 138.514 RON, în creștere cu 44.2% față de 2023. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 45.888 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 728.132 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -150.977 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MANCIU EXPRESTOUR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

DOCLIN, Nr. 87, Sat Doclin Com. Doclin, Caraş-Severin, cod poștal 327175.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MANCIU EXPRESTOUR S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MANCIU EXPRESTOUR S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Caraş-Severin

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC