Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L.

ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. (CUI 46965379) este o firmă din Timiş, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4399. Date oficiale ANAF.

CAEN:4399

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L.?

Denumire
ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 octombrie 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4399)?

CAEN

4399

CAEN Rev. 22008-2023

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4299, 4322, 4323, 4335, 4342, 4350, 4391, 4399, 8122

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46965379. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 octombrie 2022, sub numărul J35/4720/2022. Sediul social este în Timiş.

Codul CAEN principal este 4399, corespunzând activității „alte lucrări speciale de construcții n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Posada, Nr. 22

CAMERA 3 · Mun. Timişoara · Timiş · Cod poștal 300152

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

92.448 RON

20.9%

Profit net 2025

46.594 RON

Marjă 50.4%

12.7%

Salariați

1

Datorii 2025

13.185 RON

65.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
030.81661.63292.4482022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202592.448 RON46.594 RON
202476.458 RON53.355 RON
202364.309 RON41.098 RON
202238.803 RON36.979 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:67.843 RON
Stocuri
Creante34.931 RON
Casa şi conturi la bănci32.912 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII13.185 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:54.658 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta92.448 RON
VENITURI TOTALE92.448 RON
CHELTUIELI TOTALE35.947 RON
Profit brut56.501 RON
Pierdere bruta
Profit net46.594 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 92.448 RON, în creștere cu 20.9% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 46.594 RON (marjă 50.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 13.185 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Posada, Nr. 22, Mun. Timişoara, Timiş, cod poștal 300152.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Timiş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC