Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

CT-NVDENTAL S.R.L.

CT-NVDENTAL S.R.L. (CUI 46644409) este o firmă din București, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 8623. Date oficiale ANAF.

CAEN:8623

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CT-NVDENTAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CT-NVDENTAL S.R.L.?

Denumire
CT-NVDENTAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
12 august 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8623)?

CAEN

8623

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de asistență stomatologică

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de asistență stomatologică

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

CT-NVDENTAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46644409. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 12 august 2022, sub numărul J40/15750/2022. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 8623, corespunzând activității „activități de asistență stomatologică". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CT-NVDENTAL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Grigore Răducanu, Nr. 2

DEMISOL · Sector 1 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 11246

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CT-NVDENTAL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CT-NVDENTAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

265.317 RON

4.5%

Profit net 2025

-34.132 RON

Pierdere

137.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

9.196 RON

29.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-34.13269.860173.851277.843202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CT-NVDENTAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025265.317 RON-34.132 RON
2024277.843 RON91.134 RON
2023-1.713 RON
2022Bilanț nedepus pentru acest an

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:64.685 RON
Stocuri783 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci63.902 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII9.196 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:55.489 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta265.317 RON
VENITURI TOTALE265.317 RON
CHELTUIELI TOTALE291.649 RON
Profit brut
Pierdere bruta26.332 RON
Profit net
Pierdere neta34.132 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

CT-NVDENTAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 265.317 RON, în scădere cu 4.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 34.132 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 9.196 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CT-NVDENTAL S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. CT-NVDENTAL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Grigore Răducanu, Nr. 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 11246.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CT-NVDENTAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CT-NVDENTAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC