Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 28 iul 2026

NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L.

NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. (CUI 46572400) este o firmă din Caraş-Severin, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 220. Date oficiale ANAF.

CAEN:220

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L.?

Denumire
NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
1 august 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 220)?

CAEN

220

CAEN Rev. 22008-2023

Exploatarea forestieră

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Exploatarea forestieră

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 septembrie 2022

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 septembrie 2022 — prezent

Pe scurt despre firmă

NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46572400 și codul de TVA RO46572400. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 1 august 2022, sub numărul J11/545/2022. Sediul social este în Caraş-Severin.

Codul CAEN principal este 220, corespunzând activității „exploatarea forestieră". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

PĂTAŞ, Nr. 68

Sat Pătaş Com. Prigor · Caraş-Severin · Cod poștal 327308

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

188.567 RON

93.8%

Profit net 2025

-14.054 RON

Pierdere

102.2%

Salariați

100.0%

Datorii 2025

213.816 RON

97.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-21.7101M2M3M2022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025188.567 RON-14.054 RON
20243M RON649.150 RON
20231.4M RON611.900 RON
2022-21.710 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:1.4M RON
Stocuri619.555 RON
Creante818.682 RON
Casa şi conturi la bănci1.065 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII213.816 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:1.2M RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta188.567 RON
VENITURI TOTALE221.567 RON
CHELTUIELI TOTALE235.621 RON
Profit brut
Pierdere bruta14.054 RON
Profit net
Pierdere neta14.054 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 188.567 RON, în scădere cu 93.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 14.054 RON. Datoriile totale sunt de 213.816 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. plătitor de TVA?

Da. NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO46572400.

Care este sediul social?

PĂTAŞ, Nr. 68, Sat Pătaş Com. Prigor, Caraş-Severin, cod poștal 327308.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre NEKSAN PRODUCT SI TRANSPORT 2022 S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Caraş-Severin

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC