Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

CLAUDANI DELUX S.R.L.

CLAUDANI DELUX S.R.L. (CUI 46519007) este o firmă din Suceava, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CLAUDANI DELUX S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CLAUDANI DELUX S.R.L.?

Denumire
CLAUDANI DELUX S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
21 iulie 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 mai 2023

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 mai 2023 — prezent

Pe scurt despre firmă

CLAUDANI DELUX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46519007 și codul de TVA RO46519007. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 iulie 2022, sub numărul J33/1448/2022. Sediul social este în Suceava.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CLAUDANI DELUX S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Petru Rareş, Nr. 215

Sat Râşca Com. Râşca · Suceava · Cod poștal 727465

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CLAUDANI DELUX S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CLAUDANI DELUX S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.1M RON

83.1%

Profit net 2025

180.761 RON

Marjă 16.3%

259.0%

Salariați

5

25.0%

Datorii 2025

73.151 RON

11622.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-113.695410.657935.0081.5M2022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CLAUDANI DELUX S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.1M RON180.761 RON
2024606.873 RON-113.695 RON
20231.5M RON419.340 RON
2022165.055 RON82.352 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL8.652 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:405.237 RON
Stocuri687 RON
Creante126.083 RON
Casa şi conturi la bănci278.467 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII73.151 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:340.738 RON
Capital subscris varsat250 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.1M RON
VENITURI TOTALE1.1M RON
CHELTUIELI TOTALE921.596 RON
Profit brut194.229 RON
Pierdere bruta
Profit net180.761 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati5 RON

Interpretare

CLAUDANI DELUX S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.1M RON, în creștere cu 83.1% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 180.761 RON (marjă 16.3%) și operează cu un număr mediu de 5 salariați. Datoriile totale sunt de 73.151 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CLAUDANI DELUX S.R.L. plătitor de TVA?

Da. CLAUDANI DELUX S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO46519007.

Care este sediul social?

Str. Petru Rareş, Nr. 215, Sat Râşca Com. Râşca, Suceava, cod poștal 727465.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CLAUDANI DELUX S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CLAUDANI DELUX S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Suceava

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC