Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

PAPER TO SCREEN S.R.L.

PAPER TO SCREEN S.R.L. (CUI 46511330) este o firmă din Arad, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 7490. Date oficiale ANAF.

CAEN:7490

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre PAPER TO SCREEN S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are PAPER TO SCREEN S.R.L.?

Denumire
PAPER TO SCREEN S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
20 iulie 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7490)?

CAEN

7490

CAEN Rev. 22008-2024

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 7491, 7499, 8009

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 august 2022

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 august 2022 — prezent

Pe scurt despre firmă

PAPER TO SCREEN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46511330 și codul de TVA RO46511330. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 20 iulie 2022, sub numărul J02/1354/2022. Sediul social este în Arad.

Codul CAEN principal este 7490, corespunzând activității „alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, PAPER TO SCREEN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. 6, Nr. 53

Sat Măderat Orş. Pâncota · Arad · Cod poștal 315601

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma PAPER TO SCREEN S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei PAPER TO SCREEN S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

303 RON

95.7%

Profit net 2025

-7.616 RON

Pierdere

1245.6%

Salariați

Datorii 2025

23.908 RON

46.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-7.616-2.7452.1266.9972022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru PAPER TO SCREEN S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025303 RON-7.616 RON
20246.997 RON-566 RON
2023946 RON-5.665 RON
2022-3.208 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:7.053 RON
Stocuri
Creante2.512 RON
Casa şi conturi la bănci4.541 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII23.908 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-16.855 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta303 RON
VENITURI TOTALE452 RON
CHELTUIELI TOTALE8.068 RON
Profit brut
Pierdere bruta7.616 RON
Profit net
Pierdere neta7.616 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

PAPER TO SCREEN S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 303 RON, în scădere cu 95.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 7.616 RON. Datoriile totale sunt de 23.908 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -16.855 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este PAPER TO SCREEN S.R.L. plătitor de TVA?

Da. PAPER TO SCREEN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO46511330.

Care este sediul social?

Str. 6, Nr. 53, Sat Măderat Orş. Pâncota, Arad, cod poștal 315601.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PAPER TO SCREEN S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre PAPER TO SCREEN S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Arad

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC