Actualizat: 2 iul 2026
VISODENT BY BMG S.R.L.
VISODENT BY BMG S.R.L. (CUI 46334017) este o firmă din Brăila, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 8623. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre VISODENT BY BMG S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are VISODENT BY BMG S.R.L.?
- Denumire
- VISODENT BY BMG S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 21 iunie 2022
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 8623)?
CAEN
8623
Activități de asistență stomatologică
Activități de asistență stomatologică
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
VISODENT BY BMG S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46334017. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 iunie 2022, sub numărul J09/445/2022. Sediul social este în Brăila.
Codul CAEN principal este 8623, corespunzând activității „activități de asistență stomatologică". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, VISODENT BY BMG S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Barbu Ştefănescu Delavrancea, Nr. 17S
Mun. Brăila · Brăila · Cod poștal 810186
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma VISODENT BY BMG S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei VISODENT BY BMG S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
7.270 RON
38.5%Profit net 2025
-66.779 RON
Pierdere
64.1%Salariați
1
75.0%Datorii 2025
378.907 RON
20.8%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 7.270 RON | -66.779 RON |
| 2024 | 5.250 RON | -185.767 RON |
| 2023 | 2.500 RON | -219.594 RON |
| 2022 | — | -15.267 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
VISODENT BY BMG S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 7.270 RON, în creștere cu 38.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 66.779 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 378.907 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -487.207 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este VISODENT BY BMG S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. VISODENT BY BMG S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Barbu Ştefănescu Delavrancea, Nr. 17S, Mun. Brăila, Brăila, cod poștal 810186.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru VISODENT BY BMG S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Brăila
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!