Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L.

DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. (CUI 46162388) este o firmă din Giurgiu, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L.?

Denumire
DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
20 mai 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 15 septembrie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

1 aprilie 2024 — 15 septembrie 2025

Pe scurt despre firmă

DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46162388. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 20 mai 2022, sub numărul J52/485/2022. Sediul social este în Giurgiu.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Şcolii, Nr. 22

CAMERA 1 · Sat Săbăreni Com. Săbăreni · Giurgiu · Cod poștal 87153

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

39.097 RON

28.9%

Profit net 2025

-4.402 RON

Pierdere

258.9%

Salariați

Datorii 2025

50.938 RON

0.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-4.40216.05736.51656.9752022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202539.097 RON-4.402 RON
202455.008 RON2.771 RON
202356.975 RON-1.826 RON
202255.861 RON13.619 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL17.951 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:43.149 RON
Stocuri20.562 RON
Creante2.551 RON
Casa şi conturi la bănci20.036 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII50.938 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:10.162 RON
Capital subscris varsat
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta39.097 RON
VENITURI TOTALE39.097 RON
CHELTUIELI TOTALE43.499 RON
Profit brut
Pierdere bruta4.402 RON
Profit net
Pierdere neta4.402 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 39.097 RON, în scădere cu 28.9% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 4.402 RON. Datoriile totale sunt de 50.938 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Şcolii, Nr. 22, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, Giurgiu, cod poștal 87153.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Giurgiu

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC