Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 5 iul 2026

RURAL ACTION LAND S.R.L.

RURAL ACTION LAND S.R.L. (CUI 46133200) este o firmă din Satu Mare, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 6811. Date oficiale ANAF.

CAEN:6811

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre RURAL ACTION LAND S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are RURAL ACTION LAND S.R.L.?

Denumire
RURAL ACTION LAND S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
16 mai 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6811)?

CAEN

6811

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 mai 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 mai 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

RURAL ACTION LAND S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46133200 și codul de TVA RO46133200. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2022, sub numărul J2022000532303. Sediul social este în Satu Mare.

Din punct de vedere fiscal, RURAL ACTION LAND S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Vasile Lucaciu, Nr. 28

Mun. Satu Mare · Satu Mare · Cod poștal 440031

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma RURAL ACTION LAND S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei RURAL ACTION LAND S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

710.073 RON

149.2%

Profit net 2025

331.551 RON

Marjă 46.7%

588.7%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

155.265 RON

50.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-74.945186.728448.400710.0732022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru RURAL ACTION LAND S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025710.073 RON331.551 RON
2024284.966 RON48.142 RON
202362.000 RON-74.945 RON
2022-211 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL15.000 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:450.102 RON
Stocuri167.897 RON
Creante212.272 RON
Casa şi conturi la bănci69.933 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII155.265 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:309.837 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta710.073 RON
VENITURI TOTALE710.073 RON
CHELTUIELI TOTALE357.645 RON
Profit brut352.428 RON
Pierdere bruta
Profit net331.551 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

RURAL ACTION LAND S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 710.073 RON, în creștere cu 149.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 331.551 RON (marjă 46.7%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 155.265 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este RURAL ACTION LAND S.R.L. plătitor de TVA?

Da. RURAL ACTION LAND S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO46133200.

Care este sediul social?

Bld. Vasile Lucaciu, Nr. 28, Mun. Satu Mare, Satu Mare, cod poștal 440031.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru RURAL ACTION LAND S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre RURAL ACTION LAND S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Satu Mare

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC