Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iul 2026

ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.

ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. (CUI 46109619) este o firmă din Gorj, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4724. Date oficiale ANAF.

CAEN:4724

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.?

Denumire
ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
12 mai 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4724)?

CAEN

4724

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46109619. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 12 mai 2022, sub numărul J18/538/2022. Sediul social este în Gorj.

Codul CAEN principal este 4724, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Victoriei, Nr. 198

Mun. Târgu Jiu · Gorj · Cod poștal 210234

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.. Anterior, firma s-a numit SC TIRVUICA PATISS SRL (2022–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

159.223 RON

14.8%

Profit net 2025

2.986 RON

Marjă 1.9%

585.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

5.431 RON

82.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-61560.782122.180183.5772022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025159.223 RON2.986 RON
2024138.720 RON-615 RON
2023183.577 RON4.948 RON
2022103.800 RON12.277 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL16.586 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:8.641 RON
Stocuri2.420 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci6.221 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII5.431 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:19.796 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta159.223 RON
VENITURI TOTALE159.265 RON
CHELTUIELI TOTALE154.686 RON
Profit brut4.579 RON
Pierdere bruta
Profit net2.986 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 159.223 RON, în creștere cu 14.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 2.986 RON (marjă 1.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 5.431 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Victoriei, Nr. 198, Mun. Târgu Jiu, Gorj, cod poștal 210234.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ŢÎRVUICĂ PATISS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Gorj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC