Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

CUSĂTORIA ANEI S.R.L.

CUSĂTORIA ANEI S.R.L. (CUI 46104158) este o firmă din Ilfov, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 1399. Date oficiale ANAF.

CAEN:1399

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CUSĂTORIA ANEI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CUSĂTORIA ANEI S.R.L.?

Denumire
CUSĂTORIA ANEI S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
11 mai 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1399)?

CAEN

1399

CAEN Rev. 22008-2023

Fabricarea altor articole textile n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea altor articole textile n.c.a.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 februarie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 februarie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

CUSĂTORIA ANEI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 46104158 și codul de TVA RO46104158. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2022, sub numărul J23/3040/2022. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 1399, corespunzând activității „fabricarea altor articole textile n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CUSĂTORIA ANEI S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Acvilei, Nr. 42

CAMERA 2 · Sat Roşu Com. Chiajna · Ilfov · Cod poștal 77042

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este CUSĂTORIA ANEI S.R.L.. Anterior, firma s-a numit CUSATORIA ANEI SRL (2022–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei CUSĂTORIA ANEI S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.2M RON

62.7%

Profit net 2025

-227.058 RON

Pierdere

1817.5%

Salariați

3

0.0%

Datorii 2025

397.215 RON

41.8%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-227.058243.412713.8831.2M2022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CUSĂTORIA ANEI S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.2M RON-227.058 RON
2024728.151 RON13.220 RON
2023438.217 RON25.608 RON
2022296.849 RON262.564 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL167.979 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:303.770 RON
Stocuri200.996 RON
Creante83.458 RON
Casa şi conturi la bănci19.316 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII397.215 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:74.534 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.2M RON
VENITURI TOTALE1.2M RON
CHELTUIELI TOTALE1.4M RON
Profit brut
Pierdere bruta227.058 RON
Profit net
Pierdere neta227.058 RON
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

CUSĂTORIA ANEI S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.2M RON, în creștere cu 62.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 227.058 RON și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 397.215 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CUSĂTORIA ANEI S.R.L. plătitor de TVA?

Da. CUSĂTORIA ANEI S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO46104158.

Care este sediul social?

Str. Acvilei, Nr. 42, Sat Roşu Com. Chiajna, Ilfov, cod poștal 77042.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CUSĂTORIA ANEI S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CUSĂTORIA ANEI S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC