Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

QLIK SENSE CAFE S.R.L.

QLIK SENSE CAFE S.R.L. (CUI 45824819) este o firmă din București, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 6201. Date oficiale ANAF.

CAEN:6201

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre QLIK SENSE CAFE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are QLIK SENSE CAFE S.R.L.?

Denumire
QLIK SENSE CAFE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
21 martie 2022
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6201)?

CAEN

6201

CAEN Rev. 22008-2024

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Cod nou: 6210

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2023

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2023 — prezent

Pe scurt despre firmă

QLIK SENSE CAFE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45824819 și codul de TVA RO45824819. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 martie 2022, sub numărul J40/5196/2022. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 6201, corespunzând activității „activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, QLIK SENSE CAFE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Fabricii, Nr. 4A4

Sector 6 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma QLIK SENSE CAFE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei QLIK SENSE CAFE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

240.237 RON

57.4%

Profit net 2025

173.761 RON

Marjă 72.3%

65.1%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

7.849 RON

76.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0188.129376.259564.3882022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru QLIK SENSE CAFE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025240.237 RON173.761 RON
2024564.388 RON497.236 RON
2023501.310 RON454.156 RON
2022359.021 RON341.300 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:181.850 RON
Stocuri
Creante156.793 RON
Casa şi conturi la bănci25.057 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII7.849 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:174.001 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta240.237 RON
VENITURI TOTALE241.060 RON
CHELTUIELI TOTALE60.236 RON
Profit brut180.824 RON
Pierdere bruta
Profit net173.761 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

QLIK SENSE CAFE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 240.237 RON, în scădere cu 57.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 173.761 RON (marjă 72.3%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 7.849 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este QLIK SENSE CAFE S.R.L. plătitor de TVA?

Da. QLIK SENSE CAFE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO45824819.

Care este sediul social?

Str. Fabricii, Nr. 4A4, Sector 6 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru QLIK SENSE CAFE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre QLIK SENSE CAFE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC