Actualizat: 3 iul 2026
ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA
ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA (CUI 45784579) este o firmă din Bihor, înființată în 2022. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA?
- Denumire
- ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 11 martie 2022
- Tip capital
- Alte forme de proprietate
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45784579. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2022. Sediul social este în Bihor.
Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Lt. col. Ion Buzoianu, Nr. 18
Mun. Oradea · Bihor · Cod poștal 410094
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA. Anterior, firma s-a numit ASOCIATIA EDUARD STEFAN (2023–2025).
Care e cifra de afaceri a firmei ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
—
Salariați
—
Datorii 2025
66.918 RON
0.0%| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Interpretare
ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —.. Datoriile totale sunt de 66.918 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA plătitor de TVA?▼
Nu. ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Lt. col. Ion Buzoianu, Nr. 18, Mun. Oradea, Bihor, cod poștal 410094.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA EDUARD-STEFAN ORADEA?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bihor
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!