Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

TEHNO CASA S.R.L.

TEHNO CASA S.R.L. (CUI 4568772) este o firmă din București, înființată în 1993, înregistrată la codul CAEN 6831. Date oficiale ANAF.

CAEN:6831

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TEHNO CASA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TEHNO CASA S.R.L.?

Denumire
TEHNO CASA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
26 august 1993
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6831)?

CAEN

6831

CAEN Rev. 22008-2023

Agenții imobiliare

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 6831, 6832

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 31 iulie 2002

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

1 august 2000 — 31 iulie 2002

Pe scurt despre firmă

TEHNO CASA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 4568772. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 26 august 1993, sub numărul J40/18418/1993. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 6831, corespunzând activității „agenții imobiliare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TEHNO CASA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Aleea PERISORU, Nr. 5

Sector 3 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 32551

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma TEHNO CASA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei TEHNO CASA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

60.110 RON

26.8%

Profit net 2025

12.496 RON

Marjă 20.8%

14.6%

Salariați

Datorii 2025

261 RON

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
022.66545.33167.99620212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TEHNO CASA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202560.110 RON12.496 RON
202447.389 RON10.907 RON
202332.360 RON5.194 RON
202249.018 RON4.527 RON
202167.996 RON18.352 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:11.954 RON
Stocuri
Creante8.509 RON
Casa şi conturi la bănci3.445 RON
CHELTUIELI IN AVANS1.055 RON
DATORII261 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:12.748 RON
Capital subscris varsat210 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta60.110 RON
VENITURI TOTALE60.110 RON
CHELTUIELI TOTALE44.031 RON
Profit brut16.079 RON
Pierdere bruta
Profit net12.496 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

TEHNO CASA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 60.110 RON, în creștere cu 26.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 12.496 RON (marjă 20.8%). Datoriile totale sunt de 261 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TEHNO CASA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. TEHNO CASA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Aleea PERISORU, Nr. 5, Sector 3 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 32551.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TEHNO CASA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TEHNO CASA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC