Actualizat: 1 iul 2026
DAMBOVITA REALTY TRUST
DAMBOVITA REALTY TRUST (CUI 45675040) este o firmă, înființată în 2022. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre DAMBOVITA REALTY TRUST din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are DAMBOVITA REALTY TRUST?
- Denumire
- DAMBOVITA REALTY TRUST
- Înființată la
- 21 februarie 2022
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
DAMBOVITA REALTY TRUST este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45675040. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 februarie 2022.
Din punct de vedere fiscal, DAMBOVITA REALTY TRUST nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
300 FIRST AVENUE, NEEDHAM, MA 02494, NEVADA
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma DAMBOVITA REALTY TRUST și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
DAMBOVITA REALTY TRUST nu are bilanțuri publicate în registrul ANAF pentru perioada 2021-2025. Motiv posibil: formă juridică fără obligație de raportare contabilă publică sau bilanțuri nedepuse. Sursa: Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Este DAMBOVITA REALTY TRUST plătitor de TVA?▼
Nu. DAMBOVITA REALTY TRUST nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
, 300 FIRST AVENUE, NEEDHAM, MA 02494, NEVADA.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DAMBOVITA REALTY TRUST?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Firme similare
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!