Actualizat: 30 iun 2026
NOVA AXA PAVAJE S.R.L.
NOVA AXA PAVAJE S.R.L. (CUI 45662415) este o firmă din Dâmboviţa, înființată în 2022, înregistrată la codul CAEN 4333. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre NOVA AXA PAVAJE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are NOVA AXA PAVAJE S.R.L.?
- Denumire
- NOVA AXA PAVAJE S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 17 februarie 2022
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4333)?
CAEN
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
Lucrări de pardosire și placare a pereților
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
NOVA AXA PAVAJE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45662415. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2022, sub numărul J15/266/2022. Sediul social este în Dâmboviţa.
Codul CAEN principal este 4333, corespunzând activității „lucrări de pardosire și placare a pereților". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, NOVA AXA PAVAJE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Găvanei, Nr. 91
Sat Dârza Com. Crevedia · Dâmboviţa
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma NOVA AXA PAVAJE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei NOVA AXA PAVAJE S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
-3.201 RON
Pierdere
74.2%Salariați
—
100.0%Datorii 2025
34.993 RON
0.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | — | -3.201 RON |
| 2024 | — | -12.404 RON |
| 2023 | 206.337 RON | 122.297 RON |
| 2022 | 167.172 RON | 101.454 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
NOVA AXA PAVAJE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 3.201 RON. Datoriile totale sunt de 34.993 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este NOVA AXA PAVAJE S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. NOVA AXA PAVAJE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Găvanei, Nr. 91, Sat Dârza Com. Crevedia, Dâmboviţa.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru NOVA AXA PAVAJE S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Dâmboviţa
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!