Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

FORTIS FLEET S.R.L.

FORTIS FLEET S.R.L. (CUI 45299574) este o firmă din Vâlcea, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4100. Date oficiale ANAF.

CAEN:4100

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FORTIS FLEET S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FORTIS FLEET S.R.L.?

Denumire
FORTIS FLEET S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
3 decembrie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4100)?

CAEN

4100

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 iunie 2022

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 iunie 2022 — prezent

Pe scurt despre firmă

FORTIS FLEET S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45299574 și codul de TVA RO45299574. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 3 decembrie 2021, sub numărul J2021001259387. Sediul social este în Vâlcea.

Din punct de vedere fiscal, FORTIS FLEET S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Straubing, Nr. 34

Camera nr. 1 · Mun. Râmnicu Vâlcea · Vâlcea · Cod poștal 240647

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FORTIS FLEET S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FORTIS FLEET S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-3.954 RON

Pierdere

5.5%

Salariați

Datorii 2025

115.949 RON

2.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-27.760-18.507-9.25302022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FORTIS FLEET S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-3.954 RON
2024-3.748 RON
2023-27.760 RON
2022-25.916 RON
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:52.915 RON
Stocuri
Creante52.678 RON
Casa şi conturi la bănci237 RON
CHELTUIELI IN AVANS1.856 RON
DATORII115.949 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-61.178 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE3.954 RON
Profit brut
Pierdere bruta3.954 RON
Profit net
Pierdere neta3.954 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

FORTIS FLEET S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 3.954 RON. Datoriile totale sunt de 115.949 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -61.178 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FORTIS FLEET S.R.L. plătitor de TVA?

Da. FORTIS FLEET S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO45299574.

Care este sediul social?

Str. Straubing, Nr. 34, Mun. Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, cod poștal 240647.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FORTIS FLEET S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FORTIS FLEET S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Vâlcea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC