Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

19 DAA SOCIETY S.R.L.

19 DAA SOCIETY S.R.L. (CUI 45297816) este o firmă din Cluj, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 6820. Date oficiale ANAF.

CAEN:6820

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre 19 DAA SOCIETY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are 19 DAA SOCIETY S.R.L.?

Denumire
19 DAA SOCIETY S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
2 decembrie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6820)?

CAEN

6820

CAEN Rev. 22008-2023

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 5590, 6820

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 septembrie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 septembrie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

19 DAA SOCIETY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45297816 și codul de TVA RO45297816. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2021, sub numărul J12/5872/2021. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 6820, corespunzând activității „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, 19 DAA SOCIETY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Bună Ziua, Nr. 39A

Mun. Cluj-Napoca · Cluj · Cod poștal 400498

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma 19 DAA SOCIETY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei 19 DAA SOCIETY S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

187.500 RON

1.5%

Profit net 2025

156.305 RON

Marjă 83.4%

0.8%

Salariați

Datorii 2025

665.154 RON

1099.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
062.500125.000187.5002022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru 19 DAA SOCIETY S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025187.500 RON156.305 RON
2024184.726 RON157.613 RON
202331.494 RON23.072 RON
202230.715 RON20.632 RON
2021Bilanț nedepus pentru acest an

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:821.699 RON
Stocuri424.138 RON
Creante105.938 RON
Casa şi conturi la bănci291.623 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII665.154 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:156.545 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta187.500 RON
VENITURI TOTALE194.319 RON
CHELTUIELI TOTALE8.948 RON
Profit brut185.371 RON
Pierdere bruta
Profit net156.305 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

19 DAA SOCIETY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 187.500 RON, în creștere cu 1.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 156.305 RON (marjă 83.4%). Datoriile totale sunt de 665.154 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este 19 DAA SOCIETY S.R.L. plătitor de TVA?

Da. 19 DAA SOCIETY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO45297816.

Care este sediul social?

Str. Bună Ziua, Nr. 39A, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, cod poștal 400498.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru 19 DAA SOCIETY S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre 19 DAA SOCIETY S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC