Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

ALSTEMAR BEAUTY S.R.L.

ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. (CUI 45037450) este o firmă din Dolj, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 9621. Date oficiale ANAF.

CAEN:9621

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ALSTEMAR BEAUTY S.R.L.?

Denumire
ALSTEMAR BEAUTY S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
11 octombrie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9621)?

CAEN

9621

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de coafură și frizerie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 45037450. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 octombrie 2021, sub numărul J2021002526161. Sediul social este în Dolj.

Din punct de vedere fiscal, ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Paşcani, Nr. 26

Mun. Craiova · Dolj · Cod poștal 200151

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ALSTEMAR BEAUTY S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

50.875 RON

12.9%

Profit net 2024

1.708 RON

Marjă 3.4%

41.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2024

8.788 RON

1.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
016.95833.91750.8752021202220232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
202450.875 RON1.708 RON
202345.055 RON1.207 RON
202235.575 RON303 RON
20215.881 RON150 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:12.094 RON
Stocuri4.348 RON
Creante257 RON
Casa şi conturi la bănci7.489 RON
CHELTUIELI IN AVANS262 RON
DATORII8.788 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:3.568 RON
Capital subscris varsat
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta50.875 RON
VENITURI TOTALE50.875 RON
CHELTUIELI TOTALE48.607 RON
Profit brut2.268 RON
Pierdere bruta
Profit net1.708 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 50.875 RON, în creștere cu 12.9% față de 2023. Firma a încheiat anul cu un profit net de 1.708 RON (marjă 3.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 8.788 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ALSTEMAR BEAUTY S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Paşcani, Nr. 26, Mun. Craiova, Dolj, cod poștal 200151.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ALSTEMAR BEAUTY S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ALSTEMAR BEAUTY S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Dolj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC