Actualizat: 2 iul 2026
BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI
BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI (CUI 44990295) este o firmă din Galaţi, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 9491. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI?
- Denumire
- BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 30 septembrie 2021
- Tip capital
- Propr.obsteasca-ag.ec. neorganizati in s.c.
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9491)?
CAEN
9491
Activități ale organizațiilor religioase
Activități ale organizațiilor religioase
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44990295. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 septembrie 2021. Sediul social este în Galaţi.
Codul CAEN principal este 9491, corespunzând activității „activități ale organizațiilor religioase". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Siliştea, Nr. 7
Sat Tălpigi Com. Ghidigeni · Galaţi · Cod poștal 807152
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI nu are bilanțuri publicate în registrul ANAF pentru perioada 2021-2025. Motiv posibil: formă juridică fără obligație de raportare contabilă publică sau bilanțuri nedepuse. Sursa: Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Este BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI plătitor de TVA?▼
Nu. BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Siliştea, Nr. 7, Sat Tălpigi Com. Ghidigeni, Galaţi, cod poștal 807152.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BISERICA PENTICOSTALĂ TĂLPIGI?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Galaţi
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!