Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.

ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. (CUI 44939233) este o firmă din Cluj, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.?

Denumire
ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
21 septembrie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44939233. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2021, sub numărul J12/4498/2021. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Alverna, Nr. 40

Mun. Cluj-Napoca · Cluj · Cod poștal 400469

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.. Anterior, firma s-a numit ARLED AQUA PRODUCTS 2025 (2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

124.670 RON

1.7%

Profit net 2025

37.375 RON

Marjă 30.0%

6.5%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

18.642 RON

4.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-85540.98782.828124.67020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025124.670 RON37.375 RON
2024122.607 RON35.104 RON
2023116.207 RON38.581 RON
202233.572 RON3.304 RON
20211.200 RON-855 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL4.327 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:51.930 RON
Stocuri5.156 RON
Creante21.757 RON
Casa şi conturi la bănci25.017 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII18.642 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:37.615 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta124.670 RON
VENITURI TOTALE128.970 RON
CHELTUIELI TOTALE90.306 RON
Profit brut38.664 RON
Pierdere bruta
Profit net37.375 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 124.670 RON, în creștere cu 1.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 37.375 RON (marjă 30.0%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 18.642 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Alverna, Nr. 40, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, cod poștal 400469.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ARLED AQUA PRODUCTS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC