Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

FINE VISION CONSULTING S.R.L.

FINE VISION CONSULTING S.R.L. (CUI 44759615) este o firmă din Cluj, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 6619. Date oficiale ANAF.

CAEN:6619

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FINE VISION CONSULTING S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FINE VISION CONSULTING S.R.L.?

Denumire
FINE VISION CONSULTING S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
18 august 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6619)?

CAEN

6619

CAEN Rev. 22008-2023

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 6619, 6630

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

FINE VISION CONSULTING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44759615. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 18 august 2021, sub numărul J2021003937124. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 6619, corespunzând activității „activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FINE VISION CONSULTING S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Trandafirilor, Nr. 91A

Sat Dezmir Com. Apahida · Cluj

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FINE VISION CONSULTING S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FINE VISION CONSULTING S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

269.041 RON

29.2%

Profit net 2025

202.177 RON

Marjă 75.1%

39.4%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

22.556 RON

12.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
089.680179.361269.04120212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FINE VISION CONSULTING S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025269.041 RON202.177 RON
2024208.183 RON145.080 RON
2023165.183 RON121.541 RON
202268.562 RON47.258 RON
202110.285 RON9.751 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:368.852 RON
Stocuri
Creante36 RON
Casa şi conturi la bănci368.816 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII22.556 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:346.296 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta269.041 RON
VENITURI TOTALE270.329 RON
CHELTUIELI TOTALE65.584 RON
Profit brut204.745 RON
Pierdere bruta
Profit net202.177 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

FINE VISION CONSULTING S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 269.041 RON, în creștere cu 29.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 202.177 RON (marjă 75.1%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 22.556 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FINE VISION CONSULTING S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. FINE VISION CONSULTING S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Trandafirilor, Nr. 91A, Sat Dezmir Com. Apahida, Cluj.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FINE VISION CONSULTING S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FINE VISION CONSULTING S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC