Actualizat: 30 iun 2026
MHN MODE INTERACTIV S.R.L.
MHN MODE INTERACTIV S.R.L. (CUI 44460850) este o firmă din Ilfov, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 5911. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre MHN MODE INTERACTIV S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are MHN MODE INTERACTIV S.R.L.?
- Denumire
- MHN MODE INTERACTIV S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 17 iunie 2021
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 5911)?
CAEN
5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 5911, 6020
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
MHN MODE INTERACTIV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44460850. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 17 iunie 2021, sub numărul J23/3765/2021. Sediul social este în Ilfov.
Codul CAEN principal este 5911, corespunzând activității „activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, MHN MODE INTERACTIV S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Şos. Bucureşti-Tîrgovişte, Nr. 114
Construcția C1, Parter, Camera 1 · Orş. Buftea · Ilfov · Cod poștal 70000
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma MHN MODE INTERACTIV S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei MHN MODE INTERACTIV S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
106.779 RON
13.0%Profit net 2025
10.567 RON
Marjă 9.9%
53.4%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
8.704 RON
116.9%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 106.779 RON | 10.567 RON |
| 2024 | 94.462 RON | 22.689 RON |
| 2023 | 106.387 RON | 44.351 RON |
| 2022 | 109.606 RON | 64.796 RON |
| 2021 | 130.319 RON | 81.859 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
MHN MODE INTERACTIV S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 106.779 RON, în creștere cu 13.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 10.567 RON (marjă 9.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 8.704 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este MHN MODE INTERACTIV S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. MHN MODE INTERACTIV S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Şos. Bucureşti-Tîrgovişte, Nr. 114, Orş. Buftea, Ilfov, cod poștal 70000.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MHN MODE INTERACTIV S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Ilfov
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!