Actualizat: 3 iul 2026
CONCRETO HOME S.R.L.
CONCRETO HOME S.R.L. (CUI 44414640) este o firmă din Sălaj, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre CONCRETO HOME S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are CONCRETO HOME S.R.L.?
- Denumire
- CONCRETO HOME S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 10 iunie 2021
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?
CAEN
4791
Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 februarie 2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 februarie 2022 — prezent
Pe scurt despre firmă
CONCRETO HOME S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44414640 și codul de TVA RO44414640. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2021, sub numărul J2021000340310. Sediul social este în Sălaj.
Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, CONCRETO HOME S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Torentului, Nr. 18
Mun. Zalău · Sălaj · Cod poștal 450118
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma CONCRETO HOME S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei CONCRETO HOME S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
278.347 RON
38.3%Profit net 2025
1.547 RON
Marjă 0.6%
94.9%Salariați
1
Datorii 2025
71.194 RON
4.6%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.347 RON | 1.547 RON | ||||
| 2024 | 201.198 RON | 30.536 RON | ||||
| 2023 | 73.480 RON | 6.062 RON | ||||
| 2022 | 31.387 RON | 2.079 RON | ||||
| 2021 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
CONCRETO HOME S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 278.347 RON, în creștere cu 38.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 1.547 RON (marjă 0.6%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 71.194 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este CONCRETO HOME S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. CONCRETO HOME S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO44414640.
Care este sediul social?▼
Str. Torentului, Nr. 18, Mun. Zalău, Sălaj, cod poștal 450118.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CONCRETO HOME S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Sălaj
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!