Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

EMAUS ESTHETIS S.R.L.

EMAUS ESTHETIS S.R.L. (CUI 44369442) este o firmă din Bistriţa-Năsăud, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4642. Date oficiale ANAF.

CAEN:4642

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre EMAUS ESTHETIS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are EMAUS ESTHETIS S.R.L.?

Denumire
EMAUS ESTHETIS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
2 iunie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4642)?

CAEN

4642

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

EMAUS ESTHETIS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44369442. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2021, sub numărul J2021000706068. Sediul social este în Bistriţa-Năsăud.

Codul CAEN principal este 4642, corespunzând activității „comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, EMAUS ESTHETIS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Mihail Kogălniceanu, Nr. 67

Orş. Beclean · Bistriţa-Năsăud · Cod poștal 425100

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma EMAUS ESTHETIS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei EMAUS ESTHETIS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

174.809 RON

18.3%

Profit net 2025

17.505 RON

Marjă 10.0%

76.6%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

60.181 RON

2015.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
071.322142.644213.96620212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru EMAUS ESTHETIS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025174.809 RON17.505 RON
2024213.966 RON74.938 RON
2023191.884 RON57.252 RON
2022170.499 RON85.158 RON
202114.112 RON6.052 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL123.608 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:94.679 RON
Stocuri53.043 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci41.636 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII60.181 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:158.106 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta174.809 RON
VENITURI TOTALE174.809 RON
CHELTUIELI TOTALE155.556 RON
Profit brut19.253 RON
Pierdere bruta
Profit net17.505 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

EMAUS ESTHETIS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 174.809 RON, în scădere cu 18.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 17.505 RON (marjă 10.0%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 60.181 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este EMAUS ESTHETIS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. EMAUS ESTHETIS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Mihail Kogălniceanu, Nr. 67, Orş. Beclean, Bistriţa-Năsăud, cod poștal 425100.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru EMAUS ESTHETIS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre EMAUS ESTHETIS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bistriţa-Năsăud

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC