Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 25 aug 2026

ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L.

ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44342846) este o firmă din Timiş, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L.?

Denumire
ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
27 mai 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44342846. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2021, sub numărul J35/2142/2021. Sediul social este în Timiş.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Ştefan Octavian Iosif, Nr. 19

Mun. Timişoara · Timiş · Cod poștal 300117

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

84.200 RON

28.6%

Profit net 2025

-6.200 RON

Pierdere

133.0%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

28.864 RON

120.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-6.20086.670179.540272.41020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202584.200 RON-6.200 RON
2024117.975 RON18.762 RON
2023243.801 RON140.725 RON
2022272.410 RON58.481 RON
2021236.770 RON157.845 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:38.956 RON
Stocuri
Creante22.600 RON
Casa şi conturi la bănci16.356 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII28.864 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:10.092 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta84.200 RON
VENITURI TOTALE84.231 RON
CHELTUIELI TOTALE89.597 RON
Profit brut
Pierdere bruta5.366 RON
Profit net
Pierdere neta6.200 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 84.200 RON, în scădere cu 28.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 6.200 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 28.864 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Ştefan Octavian Iosif, Nr. 19, Mun. Timişoara, Timiş, cod poștal 300117.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Timiş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC