Actualizat: 2 iul 2026
KINETO VERTEBRALIS S.R.L.
KINETO VERTEBRALIS S.R.L. (CUI 43897415) este o firmă din Timiş, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 8621. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre KINETO VERTEBRALIS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are KINETO VERTEBRALIS S.R.L.?
- Denumire
- KINETO VERTEBRALIS S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 11 martie 2021
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 8621)?
CAEN
8621
Activități de asistență medicală generală
Activități de asistență medicală generală
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
KINETO VERTEBRALIS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43897415. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2021, sub numărul J2021001063357. Sediul social este în Timiş.
Codul CAEN principal este 8621, corespunzând activității „activități de asistență medicală generală". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, KINETO VERTEBRALIS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Vasile Lupu, Nr. 9
Mun. Timişoara · Timiş · Cod poștal 300142
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma KINETO VERTEBRALIS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei KINETO VERTEBRALIS S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
278.910 RON
27.4%Profit net 2025
30.251 RON
Marjă 10.8%
134.8%Salariați
3
25.0%Datorii 2025
26.016 RON
1.4%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 278.910 RON | 30.251 RON |
| 2024 | 219.010 RON | 12.885 RON |
| 2023 | 163.326 RON | -17.735 RON |
| 2022 | 142.290 RON | 11.400 RON |
| 2021 | 6.021 RON | -5.994 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
KINETO VERTEBRALIS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 278.910 RON, în creștere cu 27.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 30.251 RON (marjă 10.8%) și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 26.016 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este KINETO VERTEBRALIS S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. KINETO VERTEBRALIS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Vasile Lupu, Nr. 9, Mun. Timişoara, Timiş, cod poștal 300142.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru KINETO VERTEBRALIS S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Timiş
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!