Actualizat: 27 iul 2026
MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L.
MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. (CUI 43694070) este o firmă din Giurgiu, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L.?
- Denumire
- MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 9 februarie 2021
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?
CAEN
4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4100, 9130
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 aprilie 2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 aprilie 2021 — prezent
Pe scurt despre firmă
MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43694070 și codul de TVA RO43694070. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 9 februarie 2021, sub numărul J52/153/2021. Sediul social este în Giurgiu.
Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Curtea Boierească, Nr. 38
BIROUL 5 · Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti · Giurgiu · Cod poștal 87078
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2023 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2023
1.5M RON
46.5%Profit net 2023
74.787 RON
Marjă 5.0%
84.4%Salariați
2
100.0%Datorii 2023
395.235 RON
61.4%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2023 | 1.5M RON | 74.787 RON | ||||
| 2022 | 1M RON | 479.454 RON | ||||
| 2021 | — | — | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2023 (standard)
Interpretare
MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. a raportat în anul 2023 o cifră de afaceri de 1.5M RON, în creștere cu 46.5% față de 2022. Firma a încheiat anul cu un profit net de 74.787 RON (marjă 5.0%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 395.235 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO43694070.
Care este sediul social?▼
Str. Curtea Boierească, Nr. 38, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu, cod poștal 87078.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MASART EUROIMOB COMPACT S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Giurgiu
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!