Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 27 iul 2026

ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.

ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. (CUI 43577275) este o firmă din Argeş, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 1611. Date oficiale ANAF.

CAEN:1611

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.?

Denumire
ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
19 ianuarie 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1611)?

CAEN

1611

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Tăierea și rindeluirea lemnului

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 noiembrie 2021

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 noiembrie 2021 — prezent

Pe scurt despre firmă

ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43577275 și codul de TVA RO43577275. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2021, sub numărul J2021000119033. Sediul social este în Argeş.

Din punct de vedere fiscal, ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Grigore Moisil, Nr. 327A

imobilul C23 · Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare · Argeş

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.. Anterior, firma s-a numit ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. old (2024).

Care e cifra de afaceri a firmei ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

100.0%

Profit net 2025

-202.695 RON

Pierdere

401.1%

Salariați

2

100.0%

Datorii 2025

641.231 RON

132.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-202.69527.291257.278487.26420212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-202.695 RON
20241.888 RON-40.447 RON
2023487.264 RON38.607 RON
2022347.470 RON187.618 RON
2021-22.105 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL120.664 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:277.595 RON
Stocuri33.967 RON
Creante241.530 RON
Casa şi conturi la bănci2.098 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII641.231 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-242.972 RON
Capital subscris varsat50 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE119 RON
CHELTUIELI TOTALE202.814 RON
Profit brut
Pierdere bruta202.695 RON
Profit net
Pierdere neta202.695 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de , în scădere cu 100.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 202.695 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 641.231 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -242.972 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. plătitor de TVA?

Da. ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO43577275.

Care este sediul social?

Str. Grigore Moisil, Nr. 327A, Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare, Argeş.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ROMETAL RECICLARE MUNTENIA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Argeş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC