Actualizat: 29 iun 2026
THE GEMA.CASSI S.R.L.
THE GEMA.CASSI S.R.L. (CUI 43515086) este o firmă din Prahova, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 5520. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre THE GEMA.CASSI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are THE GEMA.CASSI S.R.L.?
- Denumire
- THE GEMA.CASSI S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 5 ianuarie 2021
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 5520)?
CAEN
5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
THE GEMA.CASSI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43515086. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 ianuarie 2021, sub numărul J29/14/2021. Sediul social este în Prahova.
Codul CAEN principal este 5520, corespunzând activității „facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, THE GEMA.CASSI S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Principală, Nr. 946
Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure · Prahova · Cod poștal 107245
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma THE GEMA.CASSI S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei THE GEMA.CASSI S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
—
Profit net 2025
—
100.0%Salariați
—
Datorii 2025
5.805 RON
0.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | — | — |
| 2024 | — | -811 RON |
| 2023 | — | -983 RON |
| 2022 | — | -826 RON |
| 2021 | — | -3.949 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
THE GEMA.CASSI S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de —.. Datoriile totale sunt de 5.805 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -6.369 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este THE GEMA.CASSI S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. THE GEMA.CASSI S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Principală, Nr. 946, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure, Prahova, cod poștal 107245.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru THE GEMA.CASSI S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Prahova
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!