Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

WANDA EUROMAG S.R.L.

WANDA EUROMAG S.R.L. (CUI 43491025) este o firmă din Ilfov, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4719. Date oficiale ANAF.

CAEN:4719

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre WANDA EUROMAG S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are WANDA EUROMAG S.R.L.?

Denumire
WANDA EUROMAG S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
24 decembrie 2020
Tip capital
Privat — capital străin

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4719)?

CAEN

4719

CAEN Rev. 22008-2024

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4712, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 februarie 2021

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 februarie 2021 — prezent

Pe scurt despre firmă

WANDA EUROMAG S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43491025 și codul de TVA RO43491025. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 decembrie 2020, sub numărul J23/6273/2020. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 4719, corespunzând activității „comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, WANDA EUROMAG S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Erou Iancu Nicolae, Nr. 38A

C1 · Orş. Voluntari · Ilfov · Cod poștal 77190

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma WANDA EUROMAG S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei WANDA EUROMAG S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-12.502 RON

Pierdere

1.4%

Salariați

Datorii 2025

67.035 RON

3.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-13.065-8.710-4.355020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru WANDA EUROMAG S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-12.502 RON
2024-12.328 RON
2023-12.792 RON
2022-13.065 RON
2021-9.870 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL2.425 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:4.131 RON
Stocuri
Creante673 RON
Casa şi conturi la bănci3.458 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII67.035 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-60.479 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE12.502 RON
Profit brut
Pierdere bruta12.502 RON
Profit net
Pierdere neta12.502 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

WANDA EUROMAG S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 12.502 RON. Datoriile totale sunt de 67.035 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -60.479 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este WANDA EUROMAG S.R.L. plătitor de TVA?

Da. WANDA EUROMAG S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO43491025.

Care este sediul social?

Str. Erou Iancu Nicolae, Nr. 38A, Orş. Voluntari, Ilfov, cod poștal 77190.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru WANDA EUROMAG S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre WANDA EUROMAG S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC