Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L.

OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. (CUI 43422270) este o firmă din București, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 6209. Date oficiale ANAF.

CAEN:6209

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L.?

Denumire
OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
8 decembrie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6209)?

CAEN

6209

CAEN Rev. 22008-2024

Alte activități de servicii privind tehnologia informației

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Cod nou: 6290

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 august 2021

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 august 2021 — prezent

Pe scurt despre firmă

OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43422270 și codul de TVA RO43422270. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 2020, sub numărul J40/16879/2020. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 6209, corespunzând activității „alte activități de servicii privind tehnologia informației". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. ALEEA BAIUT, Nr. 9A

Sector 6 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

509.799 RON

37.2%

Profit net 2025

473.814 RON

Marjă 92.9%

29.4%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

364.185 RON

375.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0303.358606.715910.07320212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025509.799 RON473.814 RON
2024811.789 RON670.789 RON
2023412.205 RON284.902 RON
2022597.271 RON474.774 RON
2021910.073 RON896.372 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL76.025 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:762.214 RON
Stocuri
Creante567.059 RON
Casa şi conturi la bănci195.155 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII364.185 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:474.054 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta509.799 RON
VENITURI TOTALE640.653 RON
CHELTUIELI TOTALE149.116 RON
Profit brut491.537 RON
Pierdere bruta
Profit net473.814 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 509.799 RON, în scădere cu 37.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 473.814 RON (marjă 92.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 364.185 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. plătitor de TVA?

Da. OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO43422270.

Care este sediul social?

Str. ALEEA BAIUT, Nr. 9A, Sector 6 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre OLTSENT SOFTWARE CONSULTING S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC