Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

AUTO OK PIESE AUTO S.R.L.

AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. (CUI 43246018) este o firmă din Bacău, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4782. Date oficiale ANAF.

CAEN:4782

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AUTO OK PIESE AUTO S.R.L.?

Denumire
AUTO OK PIESE AUTO S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
27 octombrie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4782)?

CAEN

4782

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4751, 4771, 4772, 4779

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 decembrie 2020

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 decembrie 2020 — prezent

Pe scurt despre firmă

AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43246018 și codul de TVA RO43246018. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 octombrie 2020, sub numărul J2020001405042. Sediul social este în Bacău.

Codul CAEN principal este 4782, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Oituz, Nr. 22

Mun. Oneşti · Bacău

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei AUTO OK PIESE AUTO S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

50 RON

99.9%

Profit net 2025

-6.592 RON

Pierdere

148.6%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

125.103 RON

4.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-6.592306.392619.376932.36020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202550 RON-6.592 RON
202488.389 RON13.577 RON
2023932.360 RON8.286 RON
2022799.622 RON2.744 RON
2021415.281 RON-3.842 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL1.284 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:125.773 RON
Stocuri117.593 RON
Creante7.028 RON
Casa şi conturi la bănci1.152 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII125.103 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:1.954 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta50 RON
VENITURI TOTALE928 RON
CHELTUIELI TOTALE7.520 RON
Profit brut
Pierdere bruta6.592 RON
Profit net
Pierdere neta6.592 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 50 RON, în scădere cu 99.9% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 6.592 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 125.103 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. plătitor de TVA?

Da. AUTO OK PIESE AUTO S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO43246018.

Care este sediul social?

Bld. Oituz, Nr. 22, Mun. Oneşti, Bacău.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AUTO OK PIESE AUTO S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AUTO OK PIESE AUTO S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bacău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC