Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

ZUTIO ECOM S.R.L.

ZUTIO ECOM S.R.L. (CUI 43195976) este o firmă din Suceava, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ZUTIO ECOM S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ZUTIO ECOM S.R.L.?

Denumire
ZUTIO ECOM S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
15 octombrie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 31 iulie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

1 septembrie 2021 — 31 iulie 2025

Pe scurt despre firmă

ZUTIO ECOM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43195976. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2020, sub numărul J33/1358/2020. Sediul social este în Suceava.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ZUTIO ECOM S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Oituz, Nr. 27

Mun. Suceava · Suceava · Cod poștal 720172

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ZUTIO ECOM S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ZUTIO ECOM S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-245 RON

Pierdere

99.3%

Salariați

Datorii 2025

32.432 RON

0.8%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-33.257130.815294.888458.9602021202220242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ZUTIO ECOM S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-245 RON
2024-33.257 RON
2023
2022282.774 RON-21.704 RON
2021458.960 RON32.931 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:-3.084 RON
Stocuri1.464 RON
Creante-4.548 RON
Casa şi conturi la bănci
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII32.432 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-35.516 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE245 RON
Profit brut
Pierdere bruta245 RON
Profit net
Pierdere neta245 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

ZUTIO ECOM S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 245 RON. Datoriile totale sunt de 32.432 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -35.516 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ZUTIO ECOM S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ZUTIO ECOM S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Oituz, Nr. 27, Mun. Suceava, Suceava, cod poștal 720172.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ZUTIO ECOM S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ZUTIO ECOM S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Suceava

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC