Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

ARMINA SWEET TEMIR S.R.L.

ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. (CUI 43174477) este o firmă din București, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 1071. Date oficiale ANAF.

CAEN:1071

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ARMINA SWEET TEMIR S.R.L.?

Denumire
ARMINA SWEET TEMIR S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
12 octombrie 2020
Tip capital
Privat — capital străin

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1071)?

CAEN

1071

CAEN Rev. 22008-2023

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 43174477. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 12 octombrie 2020, sub numărul J2020013307406. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 1071, corespunzând activității „fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Cal. 13 Septembrie, Nr. 297A

LOTUL 2 · Sector 5 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ARMINA SWEET TEMIR S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

270.770 RON

24.5%

Profit net 2025

48.649 RON

Marjă 18.0%

237.2%

Salariați

3

0.0%

Datorii 2025

10.798 RON

74.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-48.50364.310177.122289.93520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025270.770 RON48.649 RON
2024217.490 RON-35.454 RON
2023210.090 RON-48.503 RON
2022289.935 RON79.430 RON
2021149.813 RON-11.165 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:26.864 RON
Stocuri2.653 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci24.211 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII10.798 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:16.066 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta270.770 RON
VENITURI TOTALE270.770 RON
CHELTUIELI TOTALE219.468 RON
Profit brut51.302 RON
Pierdere bruta
Profit net48.649 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 270.770 RON, în creștere cu 24.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 48.649 RON (marjă 18.0%) și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 10.798 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ARMINA SWEET TEMIR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Cal. 13 Septembrie, Nr. 297A, Sector 5 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ARMINA SWEET TEMIR S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ARMINA SWEET TEMIR S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC