Actualizat: 2 iul 2026
LA PITICU PESCAR S.R.L.
LA PITICU PESCAR S.R.L. (CUI 42847010) este o firmă din Arad, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4763. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre LA PITICU PESCAR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are LA PITICU PESCAR S.R.L.?
- Denumire
- LA PITICU PESCAR S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 30 iulie 2020
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4763)?
CAEN
4763
Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Cod nou: 4769
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
LA PITICU PESCAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 42847010. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2020, sub numărul J2020000866020. Sediul social este în Arad.
Codul CAEN principal este 4763, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, LA PITICU PESCAR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Bld. Tudor Vladimirescu, Nr. 50
Orş. Pâncota · Arad
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este LA PITICU PESCAR S.R.L.. Anterior, firma s-a numit S.C.LA PITICU PESCAR SRL (2021–2024).
Care e cifra de afaceri a firmei LA PITICU PESCAR S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
146.294 RON
32.7%Profit net 2025
4.208 RON
Marjă 2.9%
136.1%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
71.337 RON
11.5%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 146.294 RON | 4.208 RON |
| 2024 | 110.276 RON | 1.782 RON |
| 2023 | 38.762 RON | 358 RON |
| 2022 | 101.684 RON | 7.881 RON |
| 2021 | 106.721 RON | 6.942 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
LA PITICU PESCAR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 146.294 RON, în creștere cu 32.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 4.208 RON (marjă 2.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 71.337 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este LA PITICU PESCAR S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. LA PITICU PESCAR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Bld. Tudor Vladimirescu, Nr. 50, Orş. Pâncota, Arad.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru LA PITICU PESCAR S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Arad
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!