Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 31 iul 2026

MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.

MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. (CUI 42415461) este o firmă din Constanţa, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.?

Denumire
MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
16 martie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 octombrie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 octombrie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 42415461 și codul de TVA RO42415461. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 martie 2020, sub numărul J13/812/2020. Sediul social este în Constanţa.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Negru Vodă, Nr. 36

Camera nr.1 · Sat Cotu Văii Com. Albeşti · Constanţa · Cod poștal 907023

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.. Anterior, firma s-a numit MIHAIL SI GAVRIL DESIGN S.R.L. (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

232.983 RON

37.4%

Profit net 2025

149.574 RON

Marjă 64.2%

40.8%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

3.276 RON

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-7.326119.086245.498371.9102021202220242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025232.983 RON149.574 RON
2024371.910 RON252.741 RON
2023
202258.255 RON-6.784 RON
20211.000 RON-7.326 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL107.000 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:99.571 RON
Stocuri
Creante72.370 RON
Casa şi conturi la bănci27.201 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII3.276 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:203.295 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta232.983 RON
VENITURI TOTALE232.985 RON
CHELTUIELI TOTALE54.021 RON
Profit brut178.964 RON
Pierdere bruta
Profit net149.574 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 232.983 RON, în scădere cu 37.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 149.574 RON (marjă 64.2%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 3.276 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. plătitor de TVA?

Da. MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO42415461.

Care este sediul social?

Str. Negru Vodă, Nr. 36, Sat Cotu Văii Com. Albeşti, Constanţa, cod poștal 907023.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MIHAIL ŞI GAVRIL DESIGN S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Constanţa

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC