Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

TURCOISE SOLUTIONS S.R.L.

TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42382828) este o firmă din Iaşi, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 7311. Date oficiale ANAF.

CAEN:7311

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TURCOISE SOLUTIONS S.R.L.?

Denumire
TURCOISE SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
9 martie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7311)?

CAEN

7311

CAEN Rev. 22008-2023

Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale agențiilor de publicitate

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 42382828. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2020, sub numărul J22/775/2020. Sediul social este în Iaşi.

Codul CAEN principal este 7311, corespunzând activității „activități ale agențiilor de publicitate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Şos. Nicolina, Nr. 44

Mun. Iaşi · Iaşi · Cod poștal 700735

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei TURCOISE SOLUTIONS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

363.447 RON

37.2%

Profit net 2025

101.022 RON

Marjă 27.8%

71.1%

Salariați

2

100.0%

Datorii 2025

91.752 RON

484.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0121.149242.298363.44720212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025363.447 RON101.022 RON
2024264.933 RON59.050 RON
2023289.372 RON34.910 RON
2022281.731 RON139.899 RON
2021185.093 RON119.260 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL247.606 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:59.707 RON
Stocuri
Creante55.672 RON
Casa şi conturi la bănci4.035 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII91.752 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:215.561 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta363.447 RON
VENITURI TOTALE389.916 RON
CHELTUIELI TOTALE283.275 RON
Profit brut106.641 RON
Pierdere bruta
Profit net101.022 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 363.447 RON, în creștere cu 37.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 101.022 RON (marjă 27.8%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 91.752 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. TURCOISE SOLUTIONS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Şos. Nicolina, Nr. 44, Mun. Iaşi, Iaşi, cod poștal 700735.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TURCOISE SOLUTIONS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TURCOISE SOLUTIONS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Iaşi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC