Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

VADALEI GENERAL S.R.L.

VADALEI GENERAL S.R.L. (CUI 42135089) este o firmă din Vrancea, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 4332. Date oficiale ANAF.

CAEN:4332

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre VADALEI GENERAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are VADALEI GENERAL S.R.L.?

Denumire
VADALEI GENERAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
21 ianuarie 2020
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4332)?

CAEN

4332

CAEN Rev. 22008-2023

Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

VADALEI GENERAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 42135089. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2020, sub numărul J39/42/2020. Sediul social este în Vrancea.

Codul CAEN principal este 4332, corespunzând activității „lucrări de tâmplărie și dulgherie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, VADALEI GENERAL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Simion Mehedinţi, Nr. 27

Mun. Focşani · Vrancea · Cod poștal 620011

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma VADALEI GENERAL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei VADALEI GENERAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-2.894 RON

Pierdere

76.4%

Salariați

Datorii 2025

14.961 RON

2.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-12.2526.95926.16945.38020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru VADALEI GENERAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-2.894 RON
2024-12.252 RON
202345.380 RON15.207 RON
20221.000 RON-715 RON
202115.000 RON-5.801 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL1.797 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:5.090 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci5.090 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII14.961 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-8.074 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE2.894 RON
Profit brut
Pierdere bruta2.894 RON
Profit net
Pierdere neta2.894 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

VADALEI GENERAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 2.894 RON. Datoriile totale sunt de 14.961 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -8.074 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este VADALEI GENERAL S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. VADALEI GENERAL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Simion Mehedinţi, Nr. 27, Mun. Focşani, Vrancea, cod poștal 620011.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru VADALEI GENERAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre VADALEI GENERAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Vrancea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC