Actualizat: 27 iul 2026
PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L.
PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. (CUI 42131532) este o firmă din București, înființată în 2020, înregistrată la codul CAEN 5320. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L.?
- Denumire
- PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 21 ianuarie 2020
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 5320)?
CAEN
5320
Alte activități poștale și de curier
Alte activități poștale și de curier
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 42131532. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2020, sub numărul J2020000606404. Sediul social este în București.
Codul CAEN principal este 5320, corespunzând activității „alte activități poștale și de curier". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Plt. Petre D. Ionescu, Nr. 51
Sector 3 Mun. Bucureşti · București
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
6.958 RON
83.3%Profit net 2025
-18.538 RON
Pierdere
220.6%Salariați
—
Datorii 2025
12.487 RON
5.4%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 6.958 RON | -18.538 RON |
| 2024 | 41.754 RON | 15.374 RON |
| 2023 | 78.056 RON | 23.805 RON |
| 2022 | 133.928 RON | 72.074 RON |
| 2021 | 153.144 RON | 58.796 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 6.958 RON, în scădere cu 83.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 18.538 RON. Datoriile totale sunt de 12.487 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Plt. Petre D. Ionescu, Nr. 51, Sector 3 Mun. Bucureşti, București.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PROPERTY DELIVERY COMPANY S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!