Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

DEI TIM CONTACT S.R.L.

DEI TIM CONTACT S.R.L. (CUI 41858940) este o firmă din Bistriţa-Năsăud, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DEI TIM CONTACT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DEI TIM CONTACT S.R.L.?

Denumire
DEI TIM CONTACT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 noiembrie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 11 noiembrie 2019

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

11 noiembrie 2019 — prezent

Pe scurt despre firmă

DEI TIM CONTACT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 41858940 și codul de TVA RO41858940. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2019, sub numărul J06/1375/2019. Sediul social este în Bistriţa-Năsăud.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DEI TIM CONTACT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Lucian Blaga, Nr. 52K

Mun. Bistriţa · Bistriţa-Năsăud · Cod poștal 420097

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma DEI TIM CONTACT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei DEI TIM CONTACT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.8M RON

84.1%

Profit net 2025

136.529 RON

Marjă 7.7%

1325.8%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

571.987 RON

33.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-63.4361M2.1M3.1M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru DEI TIM CONTACT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.8M RON136.529 RON
2024967.031 RON-11.138 RON
20232M RON-63.436 RON
20223.1M RON189.079 RON
20212.3M RON92.485 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL108.014 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:536.043 RON
Stocuri183.457 RON
Creante317.867 RON
Casa şi conturi la bănci34.719 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII571.987 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:72.070 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.8M RON
VENITURI TOTALE1.8M RON
CHELTUIELI TOTALE1.7M RON
Profit brut176.518 RON
Pierdere bruta
Profit net136.529 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

DEI TIM CONTACT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.8M RON, în creștere cu 84.1% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 136.529 RON (marjă 7.7%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 571.987 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DEI TIM CONTACT S.R.L. plătitor de TVA?

Da. DEI TIM CONTACT S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO41858940.

Care este sediul social?

Str. Lucian Blaga, Nr. 52K, Mun. Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, cod poștal 420097.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DEI TIM CONTACT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DEI TIM CONTACT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bistriţa-Năsăud

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC