Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

TUDORAUTO FRESH S.R.L.

TUDORAUTO FRESH S.R.L. (CUI 41125206) este o firmă din Buzău, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 4520. Date oficiale ANAF.

CAEN:4520

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TUDORAUTO FRESH S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TUDORAUTO FRESH S.R.L.?

Denumire
TUDORAUTO FRESH S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
16 mai 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4520)?

CAEN

4520

CAEN Rev. 22008-2024

Întreținerea și repararea autovehiculelor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 9531, 9540

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

TUDORAUTO FRESH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 41125206. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2019, sub numărul J10/745/2019. Sediul social este în Buzău.

Codul CAEN principal este 4520, corespunzând activității „întreținerea și repararea autovehiculelor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TUDORAUTO FRESH S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Car. Dorobanţi 2

Mun. Buzău · Buzău

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este TUDORAUTO FRESH S.R.L.. Anterior, firma s-a numit TUDOR AUTO FRESH SRL (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei TUDORAUTO FRESH S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

332.271 RON

130.8%

Profit net 2025

93.468 RON

Marjă 28.1%

363.0%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

2.099 RON

55.2%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0110.757221.514332.27120212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TUDORAUTO FRESH S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025332.271 RON93.468 RON
2024143.970 RON20.189 RON
2023174.592 RON54.043 RON
2022135.370 RON22.752 RON
2021101.428 RON8.153 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:104.793 RON
Stocuri
Creante63.380 RON
Casa şi conturi la bănci41.413 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII2.099 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:102.694 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta332.271 RON
VENITURI TOTALE358.586 RON
CHELTUIELI TOTALE245.928 RON
Profit brut112.658 RON
Pierdere bruta
Profit net93.468 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

TUDORAUTO FRESH S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 332.271 RON, în creștere cu 130.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 93.468 RON (marjă 28.1%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 2.099 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TUDORAUTO FRESH S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. TUDORAUTO FRESH S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Car. Dorobanţi 2, Mun. Buzău, Buzău.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TUDORAUTO FRESH S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TUDORAUTO FRESH S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Buzău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC