Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 5 iul 2026

HAPPY KID THERAPY S.R.L.

HAPPY KID THERAPY S.R.L. (CUI 41055801) este o firmă din București, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 8699. Date oficiale ANAF.

CAEN:8699

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre HAPPY KID THERAPY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are HAPPY KID THERAPY S.R.L.?

Denumire
HAPPY KID THERAPY S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
2 mai 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8699)?

CAEN

8699

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

HAPPY KID THERAPY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 41055801. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 mai 2019, sub numărul J2024007023408. Sediul social este în București.

Din punct de vedere fiscal, HAPPY KID THERAPY S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str BDUL TIMISOARA, Nr. 14A

Sector 6 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma HAPPY KID THERAPY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei HAPPY KID THERAPY S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

160.080 RON

34.4%

Profit net 2025

-1.341 RON

Pierdere

98.5%

Salariați

1

50.0%

Datorii 2025

181.157 RON

5.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-92.017-7.98576.048160.08020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru HAPPY KID THERAPY S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025160.080 RON-1.341 RON
2024119.140 RON-92.017 RON
2023103.100 RON-81.710 RON
2022159.176 RON17.291 RON
2021150.596 RON21.038 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL1.069 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:46.131 RON
Stocuri21.011 RON
Creante9.586 RON
Casa şi conturi la bănci15.534 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII181.157 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-133.957 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta160.080 RON
VENITURI TOTALE160.080 RON
CHELTUIELI TOTALE157.604 RON
Profit brut2.476 RON
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta1.341 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

HAPPY KID THERAPY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 160.080 RON, în creștere cu 34.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 1.341 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 181.157 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -133.957 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este HAPPY KID THERAPY S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. HAPPY KID THERAPY S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str BDUL TIMISOARA, Nr. 14A, Sector 6 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru HAPPY KID THERAPY S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre HAPPY KID THERAPY S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC