Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

TIBY ROXY TRANS S.R.L.

TIBY ROXY TRANS S.R.L. (CUI 41000300) este o firmă din Bistriţa-Năsăud, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 1611. Date oficiale ANAF.

CAEN:1611

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TIBY ROXY TRANS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TIBY ROXY TRANS S.R.L.?

Denumire
TIBY ROXY TRANS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
17 aprilie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1611)?

CAEN

1611

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Tăierea și rindeluirea lemnului

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 7 mai 2019

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

7 mai 2019 — prezent

Pe scurt despre firmă

TIBY ROXY TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 41000300 și codul de TVA RO41000300. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2019, sub numărul J2019000731063. Sediul social este în Bistriţa-Năsăud.

Din punct de vedere fiscal, TIBY ROXY TRANS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Sat Mureşenii Bârgăului Com. Tiha Bârgăului · Bistriţa-Năsăud · Cod poștal 427362

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este TIBY ROXY TRANS S.R.L.. Anterior, firma s-a numit TIBI ROXY TRANS SRL (2022).

Care e cifra de afaceri a firmei TIBY ROXY TRANS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

658.627 RON

1.8%

Profit net 2024

11.186 RON

Marjă 1.7%

80.0%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2024

79.036 RON

32.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0223.599447.197670.7962021202220232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru TIBY ROXY TRANS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024658.627 RON11.186 RON
2023670.796 RON55.920 RON
2022398.223 RON3.954 RON
2021557.206 RON1.074 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL3.622 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:161.436 RON
Stocuri40.529 RON
Creante41.609 RON
Casa şi conturi la bănci79.298 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII79.036 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:86.022 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta658.627 RON
VENITURI TOTALE652.108 RON
CHELTUIELI TOTALE635.492 RON
Profit brut16.616 RON
Pierdere bruta
Profit net11.186 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

TIBY ROXY TRANS S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 658.627 RON, în scădere cu 1.8% față de 2023. Firma a încheiat anul cu un profit net de 11.186 RON (marjă 1.7%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 79.036 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TIBY ROXY TRANS S.R.L. plătitor de TVA?

Da. TIBY ROXY TRANS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO41000300.

Care este sediul social?

, Nr. 351A, Sat Mureşenii Bârgăului Com. Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud, cod poștal 427362.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TIBY ROXY TRANS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TIBY ROXY TRANS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bistriţa-Năsăud

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC