Actualizat: 29 iun 2026
DMG LEON GROUP S.R.L.
DMG LEON GROUP S.R.L. (CUI 40980728) este o firmă din Bihor, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 6622. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre DMG LEON GROUP S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are DMG LEON GROUP S.R.L.?
- Denumire
- DMG LEON GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 15 aprilie 2019
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6622)?
CAEN
6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
DMG LEON GROUP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40980728. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2019, sub numărul J05/1223/2019. Sediul social este în Bihor.
Codul CAEN principal este 6622, corespunzând activității „activități ale agenților și broker-ilor de asigurări". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, DMG LEON GROUP S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Republicii, Nr. 52
Mun. Salonta · Bihor · Cod poștal 415500
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma DMG LEON GROUP S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei DMG LEON GROUP S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
15.289 RON
7.7%Profit net 2025
9.498 RON
Marjă 62.1%
1784.5%Salariați
—
Datorii 2025
7.049 RON
22.5%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 15.289 RON | 9.498 RON |
| 2024 | 16.570 RON | 504 RON |
| 2023 | 35.565 RON | 1.907 RON |
| 2022 | 40.871 RON | 9.029 RON |
| 2021 | 32.560 RON | 1.402 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
DMG LEON GROUP S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 15.289 RON, în scădere cu 7.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 9.498 RON (marjă 62.1%). Datoriile totale sunt de 7.049 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este DMG LEON GROUP S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. DMG LEON GROUP S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Republicii, Nr. 52, Mun. Salonta, Bihor, cod poștal 415500.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DMG LEON GROUP S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bihor
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!