Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

CRYSTALDENT ROMA S.R.L.

CRYSTALDENT ROMA S.R.L. (CUI 40805506) este o firmă din Suceava, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 8623. Date oficiale ANAF.

CAEN:8623

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CRYSTALDENT ROMA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CRYSTALDENT ROMA S.R.L.?

Denumire
CRYSTALDENT ROMA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
19 martie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8623)?

CAEN

8623

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de asistență stomatologică

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de asistență stomatologică

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

CRYSTALDENT ROMA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40805506. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 19 martie 2019, sub numărul J33/736/2019. Sediul social este în Suceava.

Codul CAEN principal este 8623, corespunzând activității „activități de asistență stomatologică". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CRYSTALDENT ROMA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. George Enescu, Nr. 16F

spaţiul comercial nr.6, parter · Mun. Suceava · Suceava

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CRYSTALDENT ROMA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CRYSTALDENT ROMA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

100.310 RON

761.0%

Profit net 2025

2.679 RON

Marjă 2.7%

109.5%

Salariați

Datorii 2025

50.396 RON

34.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-28.27614.58657.448100.31020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CRYSTALDENT ROMA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025100.310 RON2.679 RON
202411.650 RON-28.276 RON
2023-6.442 RON
2022-9.849 RON
2021-6.115 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL44.959 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:11.757 RON
Stocuri2.931 RON
Creante168 RON
Casa şi conturi la bănci8.658 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII50.396 RON
VENITURI IN AVANS43.546 RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-37.226 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta100.310 RON
VENITURI TOTALE130.229 RON
CHELTUIELI TOTALE127.415 RON
Profit brut2.814 RON
Pierdere bruta
Profit net2.679 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

CRYSTALDENT ROMA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 100.310 RON, în creștere cu 761.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 2.679 RON (marjă 2.7%). Datoriile totale sunt de 50.396 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -37.226 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CRYSTALDENT ROMA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. CRYSTALDENT ROMA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bld. George Enescu, Nr. 16F, Mun. Suceava, Suceava.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CRYSTALDENT ROMA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CRYSTALDENT ROMA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Suceava

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC