Actualizat: 30 iun 2026
TADEO CONSULT S.R.L.
TADEO CONSULT S.R.L. (CUI 40711010) este o firmă din Sibiu, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 9622. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre TADEO CONSULT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are TADEO CONSULT S.R.L.?
- Denumire
- TADEO CONSULT S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 28 februarie 2019
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9622)?
CAEN
9622
Activități de tratament și înfrumusețare
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
Anulat 10 ianuarie 2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Anulare TVA
1 octombrie 2021 — 10 ianuarie 2025
Pe scurt despre firmă
TADEO CONSULT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40711010. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2019, sub numărul J2019000615323. Sediul social este în Sibiu.
Din punct de vedere fiscal, TADEO CONSULT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Iacob Bologa, Nr. 8
Mun. Sibiu · Sibiu
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma TADEO CONSULT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei TADEO CONSULT S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
241.054 RON
3.7%Profit net 2025
16.312 RON
Marjă 6.8%
118.9%Salariați
2
0.0%Datorii 2025
675.549 RON
0.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 241.054 RON | 16.312 RON |
| 2024 | 232.543 RON | -86.126 RON |
| 2023 | 179.307 RON | -132.168 RON |
| 2022 | 224.363 RON | 16.628 RON |
| 2021 | 319.936 RON | 127.475 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
TADEO CONSULT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 241.054 RON, în creștere cu 3.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 16.312 RON (marjă 6.8%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 675.549 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -105.510 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este TADEO CONSULT S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. TADEO CONSULT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Iacob Bologa, Nr. 8, Mun. Sibiu, Sibiu.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TADEO CONSULT S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Sibiu
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!