Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

MHL ORIGINAL S.R.L.

MHL ORIGINAL S.R.L. (CUI 40592980) este o firmă din Cluj, înființată în 2019, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.

CAEN:4941

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MHL ORIGINAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MHL ORIGINAL S.R.L.?

Denumire
MHL ORIGINAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
7 februarie 2019
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?

CAEN

4941

CAEN Rev. 22008-2023

Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Transporturi rutiere de mărfuri

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4941, 5224

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 6 martie 2019

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

6 martie 2019 — prezent

Pe scurt despre firmă

MHL ORIGINAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 40592980 și codul de TVA RO40592980. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2019, sub numărul J2019000448125. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MHL ORIGINAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

MĂNĂŞTUREL, Nr. 122

Sat Mănăşturel Com. Cuzdrioara · Cluj · Cod poștal 407261

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este MHL ORIGINAL S.R.L.. Anterior, firma s-a numit S.C.MHL ORIGINAL SRL-D (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei MHL ORIGINAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

492.824 RON

23.8%

Profit net 2025

-54.829 RON

Pierdere

229.8%

Salariați

2

0.0%

Datorii 2025

124.589 RON

20.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-54.829174.487403.804633.12020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MHL ORIGINAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025492.824 RON-54.829 RON
2024397.984 RON42.243 RON
2023405.209 RON5.483 RON
2022633.120 RON66.973 RON
2021208.929 RON818 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL55.655 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:152.256 RON
Stocuri13.110 RON
Creante89.337 RON
Casa şi conturi la bănci49.809 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII124.589 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:83.322 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta492.824 RON
VENITURI TOTALE492.878 RON
CHELTUIELI TOTALE547.707 RON
Profit brut
Pierdere bruta54.829 RON
Profit net
Pierdere neta54.829 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

MHL ORIGINAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 492.824 RON, în creștere cu 23.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 54.829 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 124.589 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MHL ORIGINAL S.R.L. plătitor de TVA?

Da. MHL ORIGINAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO40592980.

Care este sediul social?

MĂNĂŞTUREL, Nr. 122, Sat Mănăşturel Com. Cuzdrioara, Cluj, cod poștal 407261.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MHL ORIGINAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MHL ORIGINAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC